Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Historia Sasuke

Historia Sasuke

Wejść! - powiedział nieznajomy głos.
Naruto otworzył drzwi i obaj chłopcy weszli do komnaty całego szefa organizacji. Sasuke zaczął rozglądać się po pomieszczeniu. Ujrzał on zwykły pokój, lecz nawet to było dla niego w czymś na swój sposób podejrzane, jako że z natury był bystrym i inteligentnym chłopcem. Była w nim szafa z dziwną na sobie pieczęcią oraz wielki stół z rozświetlającą mrok tego pokoju jedną świecą. Przy nim stała owa tajemnicza osoba.
- Naruto zostaw nas samych - zwrócił się zza biurka głos szefa.
- Tak jest - blond włosy posłusznie udał się ku wyjściu.
- A więc Sasuke Uchiha hmm... - powiedział mężczyzna odwrócony tyłem.
- Hai - wymamrotał niechętnie.
Człowiek ten odwrócił się i podszedł wolnym i spokojnym krokiem do czarnowłosego. Płomyk świecy oświetlił bladą jak ściana twarz o oczach węża.
- Miło mi Cię w końcu ujrzeć. Nazywam się Orochimaru. Przepraszam za warunki w jakich zostałeś tu sprowadzony lecz mam dla Ciebie misje.
- A niby czemu myślisz, że będę chciał współpracować?? - burknął chłopak
- Dam Ci moc jakiej od zawsze pragnąłeś do zrealizowania swojej zemsty.
Tak się składa, że co nieco wiem na twój temat. Pochodzisz z wioski ukrytej w liściach ze słynnego klanu Uchiha. Z racji bycia w tym klanie otrzymałeś niesamowite Kekeigenkai - Sharingan pozwalające na odczytywanie i kopiowanie ruchów przeciwnika. Na dodatek shinobi z twojego klanu otrzymują niepowtarzalną władzę nad ogniem. Wiadomo już czemu klan Uchiha był najpotężniejszy... do czasu, gdy pewien człowiek zabił wszystkich ludzi należących do niego. Już jako młode dziecko cierpiałeś bardzo i przysiągłeś sobie, że pomścisz rodzinę. Z wesołego dziecka rywalizującego z bratem o to kto jest lepszym ninją stałeś się mścicielem. Wioska Cię odtrąciła. Wszyscy zaczęli Cię unikać, lecz największy problem stanowi osoba odpowiedzialna za śmierć większości osób z Twojego klanu. Jest nim jak dobrze wiesz twój brat - Itachi we własnej osobie. Wiem, że nie miałeś dokąd iść, nie byłeś pewien co robić to postanowiłem wziąć Cię pod swoją opiekę. Zostaniesz u nas w naszej drużynie a w zamian będziesz pozyskiwał moc zdobytą na misjach lub treningach niezbędną do pokonania Itachi'ego. Jak wybierasz?? Ten wybór zależy jedynie od Ciebie.
**************************************************

Co wybierze Sasuke? Już nie długo kolejna nocia ;))), ale proszę komentujcie plisss... pzdr. bye ;*****


milcia36 25/04/2009 10:15:14 [Powrót] Komentuj
+Book
Ksiega Gości
Dodaj do Księgi

Writings: 0


+About

Strona Główna

Dodaj do ulubionych

You are 9151 ninja


+Site
Przygody Sasuke i Sakury. Ich wzloty i upadki. Zapraszam ;)))


+Archives
2010
Sierpień
2009
Czerwiec
Kwiecień+Friends

+Links
Świetny blog :]
kolejny świetny blog ^^
linki ;)+Music+Credits
Layout by: Misuzu
Pic by: Raccoon
Powered by: Blog4u.pl